شرکت دانش بنیان جهان فناور پیشرو ایلیا در سال 1395 با هدف تعمیر و بازسازی، مهندسی معکوس و ساخت قطعات حساس دوار و ثابت صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و فولاد با استفاده از فناوری های نوین و ایجاد ارزش افزوده در راستای اهداف و نیازمندیهای صنایع هدف تأسیس گردید.

این شرکت در ابتدا با طراحی و ساخت دستگاه جوشکاری سرد (ظریف و کم حرارت) و ثبت اختراع آن، شروع بکار نمود و در سال 1399 موفق به اخذ درجه دانش بنیان از معاونت علمی- فناوری ریاست جمهوری گردید. این شرکت با ارائه توانمندی¬های متنوع در تعمیر انواع قطعات چدن، فولادهای پرآلیاژ و قطعات آلومینیومی، به بخش¬های مختلف صنعت خصوصا حوزه تجهیزات دوار نیروگاهی و صنايع ريلی خدمات منحصر به فردی ارایه نموده است. شرکت جهان فناور پیشرو ایلیا در سال های اخیر توانسته خود را به عنوان تنها شرکت دارنده توانایی تعمیر و بازسازی¬های تخصصی معرفی نماید؛ این شرکت هم اکنون درخصوص ساخت و مهندسی معکوس انواع قطعات مهندسی و تعمیر دامنه وسیعی از آلیاژها و فلزات با شرکت های فعال در حوزه صنايع نیروگاهی، نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و راه آهن همکاری دارد.

شرکت مهندسی جهان فناور پیشرو ایلیا ارائه کننده خدمات زیر می باشد:

    • مهندسی معکوس و ساخت قطعات مهندسی ( صنایع نیروگاهی، نفت و گاز، پالایش، پتروشیمی، فولاد، راه آهن و …)
  • تعمیرات و بازسازی اساسی و جزیی مجموعه و قطعات مهندسی(صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و …)
  • تدوین دانش فنی و نظارت بر انجام انواع روش های جوشکاری (شامل جوشکاری تیگ، میگ، مقاومتی، لیزر و پرتوالکترونی و بریزینگ برای قطعات حساس با متریال های ویژه)
  •  اجرا و مشاوره فنی در زمینه جوشکاری تعمیری و پوشش دهی قطعات صنعتی
  •  استفاده از روش های نوین جوشکاری و پوشش دهی نظیر جوشکاری لیزر، جوشکاری جرقه زنی ظریف، جوشکاری قوسی کم حرارت و جوشکاری پلاسما
آدرس: تهران ، شهر قدس ، سرخه حصار ، خیابان کیمیا پژوهان ، کوچه  میثاق ، مجتمع صنعتی البرز
تلفن ثابت کارگاه 02146805592  همراه:09129594589  همراه:09102341017
پیمایش به بالا