درباره ما

شرکت دانش بنیان جهان فناور پیشرو ایلیا در سال 1395 با هدف تعمیر و بازسازی، مهندسی معکوس و ساخت قطعات حساس دوار و ثابت صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد با استفاده از فناوری های نوین و ایجاد ارزش افزوده در راستای اهداف و نیازمندیهای صنایع هدف تأسیس گردید.این شرکت در ابتدا با طراحی و ساخت دستگاه جوشکاری ظریف و کم حرارت (جوشکاری سرد) و ثبت اختراع آن شروع بکار نمود و سپس در این حوزه پروژه های بسیار متنوعی به بخش­های مختلف صنعت ارایه نمود.

این شرکت در ابتدا با ارائه توانايی خود برای تعمیر انواع چدن ها و فولادهای پرآلیاژ به شرکت های فعال در حوزه تجهیزات دوار نیروگاهی وهمچنین صنايع ريلی، خود را به عنوان تنها شرکت دارنده اين توانايی به اثبات رساند و هم اکنون درخصوص تعمیر دامنه وسیعی از آلیاژها و فلزات با شرکت های فعال در حوزه صنايع نیروگاهی، نفت، پتروشیمی و راه آهن همکاری تنگاتنگ دارد.

با توجه به پشتوانه دانشی اين شرکت که در حال حاضر از فارغ التحصیلان برتر دانشگاه­ های کشور استفاده می نمايد، توسعه روش­های تعمیر قطعات صنعتی مانند روش جوشکاری سرد، روش جوشکاری قوس پالسی کم حرارت، جوشکاری لیزر و پلاسما همچنان در برنامه ­های شرکت جاری است و علاوه بر آن، مهندسی معکوس و ساخت برخی قطعات حساس با آلیاژهای خاص نیز در دستور کار قرار گرفته است. در اين زمینه نیز تاکنون چند قطعه استراتژيک مهندسی معکوس و تحويل مشتريان محترم شده است.

شرکت  جهان فناور پیشرو ایلیا در سال 1399 موفق به اخذ درجه دانش بنیانی از نوع تولیدی نوع دوم از معاونت علمی- فناوری ریاست جمهوری گردید.

 

جوشکاری سرد

مأموریت

اساسی ترين مأموريت شرکت جهان فناور پیشرو ايلیا ارائه بهترين پیشنهادات و راه حل ها به مشتريان درجهت تعمیرات قطعات مختلف صنعتی مخصوصا قطعات جوش ناپذير با روش های نوين و کم حرارت  مانند جوشکاری سرد و همچنین مهندسی معکوس قطعات حساس صنعتی می باشد.

 

خدمات اصلی شرکت